Přípravka

6.kolo

Na stadiónu v Třinci proběhlo 6.kolo Beskydského poháru přípravek. A tým zvítězil a celkově si upevnil vedení v soutěži, B družstvo skončilo páté a na toto místo kleslo i po šesti kolech. Výsledky jsou přiloženy pripravka 2014.xls (4097536)

5.kolo

Ve Štramberku proběhlo páté kolo Beskydského poháru přípravek. A tým skončil na druhém místě a celkově stále vede, B družstvo skončilo čtvrté a na toto místo se dostalo i celkově. 

 

4.kolo

Ve Valašském Meziříčí proběhlo čtvrté kolo Beskydského poháru družstev. Áčko opět vyhrálo se ziskem 201 bodů a Béčko bylo na 6.místě s devíti body. A tým si upevnil vedení a Béčko drží páté místo.

 
3. kolo

V rámci Májových závodů se konalo třetí kolo Beskyského poháru družstev přípravek.  "Áčko" opět zabralo a se ziskem 179 bodů dokázalo s přehledem zvítězit, Béčko skončilo až na sedmém místě ziskem 3 bodů. Áčko se tím dostalo do vedení v soutěži před Třinec a Kopřivnici, Béčko je na pátém místě. 

 
2.kolo

Obě družstva přípravky mají za sebou druhé kolo, které proběhlo v rámci Běhu Hrádkem. Bohužel se tentokrát ani jedno z našich družstev nesešlo kompletní a tak utrpělo Áčko drtivou porážku nejen od Třince, ale podlehlo také Kopřivnici. Před B tým se dostala ještě družstva Vítkovic a Valašského Meziříčí. Pokud se budou chtít naši prosadit, musí na Májových závodech pořádně zabrat.

1.kolo

Obě družstva přípravky mají za sebou první kolo, které proběhlo v rámci Slezanského krosu. Naše Áčko dokázalo s přehledem vyhrát a "Béčko" je na čtvrtém místě. Podrobnější výsledky najdete v sekci Beskydský pohár přípravek. 

Kontakt

Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek,z.s. Na příkopě 1159
Frýdek-Místek
73801
tel.774405599
IČ 00495824
č.účtu 150504124/0300
josef.nej@seznam.cz