Na této stránce naleznete informace o soutěžích družstev a výsledky našich družstev v jednotlivých soutěžních kolech. Vše je uspořádáno podle příslušných let.

Soutěže družstev 2021

Do soutěží družstev jsme pro letošní rok přihlásili celkem 14 družstev. Ženy budou startovat v 1.lize, muži ve 2.lize, junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky v Moravskoslezské soutěži. Starší žáci i žákyně, mladší žáci a žákyně, přípravka dívky i chlpaci, minipřípravka dívky i chlapci startují potom v Krajském přeboru. Termíny soutěží jsou již známy a byly rozdány na tréninky, případně je najdete na našem webu.

Soutěže družstev 2020

Do soutěží družstev se zapojilo čtrnáct týmů a jak už se stalo tradicí, úspěchy sklízela hlavně ženská část oddílu. Starší žákyně navázaly na loňský zisk titulu mistryň ČR a letos skončilo ve finále velice těsně na čtvrtém místě  Předtím se holky staly mistryněmi Moravy a Slezska. Dorostenky skončily páté místě na Moravě. Družstvo žen skončilo v 1.lize poslední, ale také v roce 2021 bude startovat ve druhé nejvyšší soutěži.Družstvo juniorek skončilo v Moravskoslezské soutěži na 11.místě. Mladší žákyně vybojovaly 5.místo v Krajském přeboru. Stejné umístění patří v krajském přeboru mladším a starší žáci skončili na 7.místě. Dorostenci se v Moravskoslezské soutěži umístili na 11. místě, dorostenci na 12.místě a muži ve 2.lize na 8.místě. V Beskydském poháru družstev přípravek dokázali kluci zvítězit a děvčata skončila pátá. Atletická liga družstev minipřípravek přinesla holkám vítězství a kluci byli druzí.

Soutěže družstev 2019

Do soutěží družstev se zapojilo třináct týmů a jak už se stalo tradicí, úspěchy sklízela hlavně ženská část oddílu. Začneme historickým úspěchem. Na ten dosáhlo družstvo starších žaček, které se probojovalo do finále Mistrovství České republiky a děvčata vybojovala zlaté medaile a titul mistzryň České republiky! První republiková medaile družstva v devadesátileté historii oddílu!! Do finále Mistrovství ČR se dostaly i dorostenky, které po čtvrtém místě na Moravě, skončily ve finále republiky osmé. Družstvo žen sice skončilo v 1.lize poslední, ale baráž zvládlo skvěle, vyhrálo a tak také v roce 2020 bude startovat ve druhé nejvyšší soutěži.Družstvo juniorek skončilo v Moravskoslezské soutěži na posledním 15.místě. Mladší žákyně vybojovaly 5.místo v Krajském přeboru. Stejné umístění patří v krajském přeboru mladším i starším žákům. Junioři se v Moravskoslezské soutěži umístili na 7.místě a muži ve 2.lize na devátém. V Beskydském poháru družstev přípravek dokázali kluci zvítězit a děvčata byla druhá. Atletická liga družstev minipřípravek přinesla klukům i holkám shodně třetí příčku.

Soutěže družstev 2018

Letošní soutěže družstev skončily a pro nás opět na výbornou. Vezmeme to od nejlepších výsledků a tím pádem jako vždy od ženských složek. Dvě družstva se probojovala až do finále Mistrovství České republiky. Starší žákyně obsadily skvělé páté místo a dorostenky místo osmé ! Oba týmy vybojovaly medaile na Mistrovství Moravy a Slezska - žákyně stříbro a dorostenky bronz. Ženy si i pro příští rok vybojovaly účast v 1.lize, Mladší žákyně se kvalifikoaly do finále Krajského přeboru a patří jim páté místo. Děvčata z přípravky i z minipřípravky vybojavala v Krajském přeboru stříbro. Z mužských složek si nejlépe vedli starší žáci, kteří postoupili do finále Mistrovství Moravy a Slezka a patří jim 8.příčka na Moravě. Mladší žáci se probojovaly do Krajského finále, kde skončili šestí. Družstva dorostenců i mužů skočila na 10.místě. Dorostenci v Moravskoslezské soutěži a muži ve 2.lize. Že se snad i mužských složek blízká ne lepší časy, svědčí výsledky naší atletické drobotiny. Kluci z přípravky vybojovali v Krajském přeboru stříbro a minipřípravka dokonce zvítězila. Všem blahopřejeme a děkujeme za předvedené výkony v průběhu celé sezóny.