Na této stránce naleznete informace o soutěžích družstev a výsledky našich družstev v jednotlivých soutěžních kolech. Vše je uspořádáno podle příslušných let.

Soutěže družstev 2019

Do soutěží družstev jsme letos nahlásili 13 týmů. Přehled soutěží je uveden v příloze. Více informací o jednotlivých týmech naleznete dále sekci Družstva 2019. Družstva 2019.pdf (308903)

Soutěže družstev 2018

Letošní soutěže družstev skončily a pro nás opět na výbornou. Vezmeme to od nejlepších výsledků a tím pádem jako vždy od ženských složek. Dvě družstva se probojovala až do finále Mistrovství České republiky. Starší žákyně obsadily skvělé páté místo a dorostenky místo osmé ! Oba týmy vybojovaly medaile na Mistrovství Moravy a Slezska - žákyně stříbro a dorostenky bronz. Ženy si i pro příští rok vybojovaly účast v 1.lize, Mladší žákyně se kvalifikoaly do finále Krajského přeboru a patří jim páté místo. Děvčata z přípravky i z minipřípravky vybojavala v Krajském přeboru stříbro. Z mužských složek si nejlépe vedli starší žáci, kteří postoupili do finále Mistrovství Moravy a Slezka a patří jim 8.příčka na Moravě. Mladší žáci se probojovaly do Krajského finále, kde skončili šestí. Družstva dorostenců i mužů skočila na 10.místě. Dorostenci v Moravskoslezské soutěži a muži ve 2.lize. Že se snad i mužských složek blízká ne lepší časy, svědčí výsledky naší atletické drobotiny. Kluci z přípravky vybojovali v Krajském přeboru stříbro a minipřípravka dokonce zvítězila. Všem blahopřejeme a děkujeme za předvedené výkony v průběhu celé sezóny. 

Kontakt

Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek,z.s. Na příkopě 1159
Frýdek-Místek
73801
tel.774405599
IČ 00495824
č.účtu 150504124/0300
josef.nej@seznam.cz