Na této stránce naleznete informace o soutěžích družstev a výsledky našich družstev v jednotlivých soutěžních kolech. Vše je uspořádáno podle příslušných let.

Soutěže družstev 2020

Do soutěží družstev jsme nahlásili 14 družstev, takže poprvé obsazujeme naprosto všechny kategorie.

Soutěže družstev 2019

Do soutěží družstev se zapojilo třináct týmů a jak už se stalo tradicí, úspěchy sklízela hlavně ženská část oddílu. Začneme historickým úspěchem. Na ten dosáhlo družstvo starších žaček, které se probojovalo do finále Mistrovství České republiky a děvčata vybojovala stříbrné medaile! První republiková medaile družstva v devadesátileté historii oddílu!! Do finále Mistrovství ČR se dostaly i dorostenky, které po čtvrtém místě na Moravě, skončily ve finále republiky osmé. Družstvo žen sice skončilo v 1.lize poslední, ale baráž zvládlo skvěle, vyhrálo a tak také v roce 2020 bude startovat ve druhé nejvyšší soutěži.Družstvo juniorek skončilo v Moravskoslezské soutěži na posledním 15.místě. Mladší žákyně vybojovaly 5.místo v Krajském přeboru. Stejné umístění patří v krajském přeboru mladším i starším žákům. Junioři se v Moravskoslezské soutěži umístili na 7.místě a muži ve 2.lize na devátém. V Beskydském poháru družstev přípravek dokázali kluci zvítězit a děvčata byla druhá. Atletická liga družstev minipřípravek přinesla klukům i holkám shodně třetí příčku.

Soutěže družstev 2018

Letošní soutěže družstev skončily a pro nás opět na výbornou. Vezmeme to od nejlepších výsledků a tím pádem jako vždy od ženských složek. Dvě družstva se probojovala až do finále Mistrovství České republiky. Starší žákyně obsadily skvělé páté místo a dorostenky místo osmé ! Oba týmy vybojovaly medaile na Mistrovství Moravy a Slezska - žákyně stříbro a dorostenky bronz. Ženy si i pro příští rok vybojovaly účast v 1.lize, Mladší žákyně se kvalifikoaly do finále Krajského přeboru a patří jim páté místo. Děvčata z přípravky i z minipřípravky vybojavala v Krajském přeboru stříbro. Z mužských složek si nejlépe vedli starší žáci, kteří postoupili do finále Mistrovství Moravy a Slezka a patří jim 8.příčka na Moravě. Mladší žáci se probojovaly do Krajského finále, kde skončili šestí. Družstva dorostenců i mužů skočila na 10.místě. Dorostenci v Moravskoslezské soutěži a muži ve 2.lize. Že se snad i mužských složek blízká ne lepší časy, svědčí výsledky naší atletické drobotiny. Kluci z přípravky vybojovali v Krajském přeboru stříbro a minipřípravka dokonce zvítězila. Všem blahopřejeme a děkujeme za předvedené výkony v průběhu celé sezóny.