ATLET ROKU. 

Každoročně vyhlašujeme a oceňujeme nejlepší atlety našeho oddílu. Od prvního vyhlášení v roce 1997 proběhlo již 22.ročníků s různými obměnami. V roce 1998 jsme vyhlásili nejlepší v jednotlivých kategoriích, ale potom jsem se opět vrátili k celkovému pořadí. Devětkrát zvítězil Peter Mikulenka, třikrát Veronika Siebeltová a jednou byli vyhlášeni Kateřina Bohatá, Petr Říha, Michaela Bubiková, Michal Štefek, Helena Benčová, Petra Pavlásková, Adéla Lojkásková, Iveta Rašková a Thomas Hlavačka.  

ATLET ROKU POŘADÍ

06.01.2019 22:34
1. Hlavačka Thomas, 2. Cagašová Anna, 3. Rašková Iveta, 4. Zemaník Jan, 5. Lojkásková Adéla, 6. Mynářová Amálie, 7. Kopcová Eliška, 8. Siebeltová Veronika, 9. Stankov Patrik, 10. Ningerová Klára. 
07.01.2018 21:31
1. Rašková Iveta, 2. Siebeltová Veronika, 3. Cagašová Anna, 4. Kotásková Tereza, 5. Lojkásková Adéla,, 6. Hlavačka Thomas, 7. Zemaníková Anna, 8. Krtková Kateřina, 9. Stankov Patrik, 10. Mynářová Amálie.
10.01.2017 18:49
1. Siebeltová Veronika, 2. Lojkásková Adéla, 3. Hlavačka Thomas, 4. Skotnica Lukáš, 5. Kotásková Tereza, 6. Kopcová Eliška, 7.Rašková Iveta, 8. Siebeltová Kateřina, 9. Cagašová Anna, 10. Krtková Kateřina.
10.01.2016 21:07
1. Lojkásková Adéla, 2. Siebeltová Veronika, 3.Pavlásková Petra, 4.Závorková Natálie, 5. Tkach Sergej, 6. Skotnica Lukáš, 7.Rašková Iveta, 8. Siebeltová Kateřina, 9. Kopcová Eliška, 10. Kotásková Tereza 
13.01.2015 09:16
1. Pavlásková Petra, 2. Siebeltová Veronika, 3. Závorková Natálie, 4. Rašková Iveta, 5.Tesarčík Jan, 6.Siebeltová Kateřina, 7. Čaganová Monika, 8. Kopcová Eliška.
21.09.2014 21:21
1.Benčová Helena, 2. Siebeltová Veronika, 3. Tesarčík Jan, 4.Siebeltová Kateřina, 5.Závorková Natálie, 6.Pavlásková Petra, 7.Štafeta dorostenky 4x400 m - Benčová,K.Siebeltová,Rašková,V.Siebeltová, 8. Rašková Iveta. 
20.09.2014 18:50
1. Siebeltová Veronika, 2. Benčová Helena, 3. Lukeš Petr, 4.Siebeltová Kateřina, 5.Závorková Natálie, 6.Říha Roman, 7.štafeta dorostenek 4x 400 m - Benčová, V.Siebeltová,K.Siebeltová, Krtková, 8.Kopcová Eliška.  
19.09.2014 11:44
1.Siebeltová Veronika, 2. Mikulenka Peter, 3.Říha Roman, 4.Štefek David, 5.Siebeltová Kateřina, 6.Trybula Martin, 7.Benčová Helena, 8.Šmiřák Vladimír, 9.Čaganová Petra, 10.Gerek Jan.
18.09.2014 11:48
1.Štefek Michal, 2.Mikulenka Peter, 3.Zemaník Jakub, 4.Lukeš Petr, 5.Říha Roman, 6.Filipec Tomáš, 7.Trybula Martin, 8.Čaganová Petra, 9.Rovenský Aleš, 10.Krus Petr.
17.09.2014 11:50
1.Mikulenka Peter, 2.Říha Roman, 3.Lukeš Petr, 4.Trybula Martin, 5.Štefek Michal, 6.Zemaník Jakub, 7.Šmiřák Vladimír, 8.Filipec Tomáš, 9.Čaganová Petra, 10.Michna Pavel.  
16.09.2014 11:52
1.Mikulenka Peter, 2.Říha Roman, 3.Filipec Tomáš, 4.Lukeš Petr, 5.Štefek Michal, 6.Rovenský Aleš, 7.Lepíková Jana, 8.Lepíček Miroslav, 9.Horňáčková Nikola, 10.Šmídová Anna a Dresslerová Simona.
15.09.2014 11:54
1. Mikulenka Peter, 2.Říha Roman, 3.Lukeš Petr, 4. Kalábová Lenka, 5.Kristalas Dimitris, 6.Filipec Tomáš, 7.Štefek Michal, 8.Lepíková Jana, 9.Lepíček Miroslav, 10.Horňáčková Nikola.
14.09.2014 12:24
1.Mikulenka Peter, 2.Říha Roman, 3.Lukeš Petr, 4.Lepíček Miroslav, 5.štafeta 3x300 m žáci, 6.Lepíková Jana, 7.Bubiková Michaela, 8.Štefek Michal
13.09.2014 12:26
1.Mikulenka Peter, 2.Moškoř Daniel, 3.Lepíček Miroslav, 4.Říha Roman, 5.Schindlerová Zuzana, 6.Bubiková Michaela, 7.Droppová Tereza, 8.Tomek Jan
12.09.2014 12:29
1.Bubiková Michaela, 2.Mikulenka Peter, 2.Schindlerová Zuzana, 4.Moškoř Daniel, 5.Říha Roman, 6.Říha Petr, 7.Janíková Dita, 8.Medvecová Lada, 9. Rejdová Michaela, 10.Macášek Tomáš, 11.Štefek Michal, 12.štafeta dorostenky 4x400 m - Holejšovská, P.Pišová, Bubiková, Medvecová.
11.09.2014 12:37
1.Mikulenka Peter, 2. Kalábová Lenka, 3.Schindlerová Zuzana, 4.Říha Petr, 5.Bubiková Michaela, 6. Medvecová Lada, 7.Pišová Petra, 8.Moškoř Daniel, 9.Magnusek Miroslav, 10.Janíková Dita, 11.Lepíček Miroslav, 12.Ligocki Martin.
10.09.2014 12:47
1.Říha Petr, 2.Schindlerová Zuzana, 3.Pišová Petra, 4.Bubiková Michaela, 5.Bohatá Barbora, 6.Kalábová Lenka, 7.Stránská Bležena, 8.Martinák Tomáš, 9.Lepíček Miroslav, 10.Mikulenka Peter, 11. Janíková Dita, 12.Di-Giusto Daniel.
09.09.2014 12:50
1.Mikulenka Peter, 2.Bubiková Michaela, 3.Bohatá Barbora, 4.Pišová Petra, 5.Lepíček Miroslav, 6.Kalábová Lenka, 7.Vronský Petr, 8.Chrobáková Kateřina, 9. Magnusek Miroslav, 10.Janošcová Monika, 11.Šrubař Jan, 12.Stránská Blažena
08.09.2014 12:53
1.Mikulenka Peter, 2. Bohatá Barbora, 3.Bubiková Michaela, 4.Chrobáková Kateřina, 5.Kuřecová Ivana, 6. Buzková Miriam, 7.Martinák Tomáš, 8.Lepíček Miroslav, 9.Magnusek Miroslav, 10.Pišová Petra, 11.Janošcová Monika, 12.Rosypalová Anna
08.09.2014 09:17
1. Mikulenka Peter, 2. Byrtus Marek, 3. Bohatá Barbora, 4. Bubiková Michaela, 5. Marek Pavel, 6. Pišová Petra, 7. Kuřecová Ivana, 8. Bohatá Kateřina, 9. Magnusek Miroslav, 10. Burel Václav, 11. Mikulenková Erika, 12. Chrobáková Kateřina. 

Kontakt

Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek,z.s. Na příkopě 1159
Frýdek-Místek
73801
tel.774405599
IČ 00495824
č.účtu 150504124/0300
josef.nej@seznam.cz